(0216) 418 15 13

Bizi arayın

Hakkımızda

Bugün otel, konut ve iş yerlerine sayısız tasarım ıslak mekan çözümleri sunan Casablanca by Kurt Yapı, her yıl gelişen ürün paleti ile küvetten armatüre, duş alanlarından banyo aksesuarına kadar projelere ilham veriyor.

Casablanca by Kurt Yapı

İlk ithalatını 2000 yılında yaparak banyo mobilyası ve banyo aksesuarı ithalat ve dağıtımı ile sektöre adım atan Casablanca by Kurt Yapı, mimarların ve tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak amacıyla, dünya çapında tanınan ünlü tasarımcıların ıslak mekan ürünlerini Türkiye ve sorumlu olduğu yurt dışı projelere sağlıyor. Markalarını titizlikle seçerek, dünyada konularında lider markaların mümessilliklerini Türkiye’de bulunan markaların bayilikleri ile birlikte devam ettiriyor. Yapı sektöründeki deneyimlerini malzeme konusunda kullanarak uluslararası vitrifiye, armatür, banyo aksesuarı, banyo dolabı, seramik ve duş kabinleri trendlerini takip ediyor.

 

Projelerin daha yaratıcı, kaliteli ve fonksiyonel olarak şekillenmesine yardımcı oluyor. Titizlikle yürüttüğü çalışmalarıyla güvenli teslimat süreci sağlıyor. Banyo aksesuarlarındaki trend metal alternatiflerini armatür ve duş kabinlerindeki renk uyumu ile tamamlıyor. Mimarların ihtiyaç duyduğu, özel çalışılan duş alanı, küvet ve jakuzi renkleriyle tasarıma destek veriyor.

Otel küvet, duş teknesi, jakuzi ve duş alanları konusunda Avrupa’da öncü Bette markasıyla tasarım, güvenilirlik ve dayanıklılığı yıllardır garanti ediyor. Hijyen sorununu otellerde dezenfekte edilebilen çelik emaye banyo ürünleriyle yıllardır güvenle çözümlüyor. Covid döneminde, Türkiye’de yüzlerce otel, konut duş alanı ve küvet Casablanca by Kurt Yapı’nın sunduğu Bette çelik emaye duş teknelerinin hijyen sağlayan temizlik malzemelerine dayanıklılığı sayesinde devamlı olarak dezenfekte edilebildi.

 

Kurt Yapı’nın Casablanca Showroom’u teknik bilgi desteğiyle müşterilerine 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Bizi müşterilerimizden dinleyin