Maksimum Güvenlik
DIN 16165’e göre C derecesinde kayma direncine sahiptir.

Kolay Temizlik
Kir parçacıkları yüzeye yapışamaz. BetteGlaze bakım özellikleri korunur ve keskin temizlik maddelerine ihtiyaç duymazsınız. Nemli bir bez ve hafif bir deterjan bakımı için yeterlidir. Bu zaman kazandırır ve çevreyi korur.

30 Yıl Garanti
Banyo ürününüzün yüzeyi kalıcı olarak güzel ve güvenli kalır.

Esneklik
BetteAnti-Slip Sense, beyaz (000) renkli tüm duşlarımız ve küvetlerimizle kombin yapılabilir.

Parlaklık
Görünmez kaymazlık özelliğine sahip duş teknesi yüzeyi kaymazlığa rağmen parlaktır. Görünmez mikro yüzey en üst seviyede sağlamlık ve estetik görünümü sağlıyor.

Yeni Nesil Kaymazlık
Siz değerlisiniz, bu yüzden yeni BetteAnti-Slip Sense’i geliştirdik. Bu kaymaz yüzey, duşta ya da küvette olduğunuzda, duşa/küvete girip çıkarken daha fazla güvenlik sunar. Çünkü banyoda endişe duymadan rahatlamayı hak ediyorsunuz.

BetteAnti-Slip Sense için İyi Nedenler:
Duş ya da küvetinizin yüzey yapısında görünmez, tasarımı bozmaz. Kaymazlık mikro gözeneklerde saklı olduğundan kullanıcı ıslak duş teknesine bastığında hissedilir. Kuru olduğunda, küvet ya da duş teknesinde neredeyse hiç bir görünür fark yoktur. BetteAnti-Slip Sense size en yüksek konforu sunar. BetteAnti-Slip Sense’in kaymazlık özelliği duş teknesi ya da küvetin hijyenik ve kolay temizlenir olmasını sağlar. Bu nedenle, daha önemli şeylere zaman ayırabilirsiniz